تبلیغات
شهید فلاح زاده - راهبرد مقام معظم رهبری برای خلق حماسه سیاسی است
هدر

به گزارش خبرگزاری بین‌الملی قرآن(ایكنا) شعبه گیلان، ابراهیم قائدرحمتی، فرمانده انتظامی گیلان امروز، 22 خردادماه به مناسبت فرارسیدن ایام انتخابات و ایجاد امنیت در این زمینه در نشست خبری با اصحاب رسانه كه در سالن الغدیر نیروی انتظامی استان برگزار شد، ضمن عرض تبریك به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه اظهار كرد: ملت عزیز و ولایتمدار ما همواره حامی نظام اسلامی بوده‌اند و در عرصه‌های سیاسی به خوبی نقش ایفا كردند و این انتخابات هم قطعا با شكوه‌تر از انتخابات قبلی برگزار خواهد شد كه این امر نشان‌دهنده بارز مردم سالاری دینی است كه در نظام ما وجود دارد.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری باعنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی افزود: در حال حاضر دشمنان كشور ما بر روی مردم زوم كرده‌اند و با این كار قصد دارند نظام را تحت فشار قرار دهند.

سردار قائدرحمتی گفت: حوزه سیاسی شامل توجه به حقوق بشر و انرژی هسته‌ای و ... و حوزه اقتصادی شامل تحریم‌هایی می‌شود كه دشمنان همواره از اوایل انقلاب بر ملت ما اعمال كرده‌اند تا مردم از این ایستادگی دست بردارند اما غافل از اینكه مردم ایران استقلال و آزادی را به راحتی بدست نیاوردند كه به راحتی عقب‌نشینی كنند و همواره به لطف الهی و با همت مسئولان و با یاری مردم توانستیم به خوبی در مقابل بدخواهان بایستیم.

فرمانده انتظامی گیلان بیان كرد: مردم ما در عرصه‌های مختلف در طول این چند سال با حضور خود در حماسه 22 بهمن‌ماه كه هر سال پرشكوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود درس‌‌های متمادی به دنیا دادند لذا دشمنان با علم به این مطلب كه عرصه انتخابات برای ما مهم است در تلاشند تا مردم را در تنگنا قرار دهند.

وی با بیان این مطلب كه مردم آگاه ما با حضور در عرصه انتخابات قطعا درس عبرت‌آمیز دیگری به دشمن خواهند داد تا زمینه یاس و ناامیدی آنان فراهم شود، اضافه كرد: مشاركت گسترده مردم، گزینش برتر و انتخاب اصلح از راهبردهای مقام معظم رهبری برای خلق حماسه سیاسی است كه باید به این امر توجه ویژه داشت.

سردار قائدرحمتی اضافه كرد: مردم مومن، آگاه و ولایتمدار ایران با انتخاب فرد اصلح اجازه نمی‌دهند افرادی كه قصد طمع به این كشور را دارند، این جایگاه را كسب كنند و همچنین معتقدند با شركت فعال و مشاركت فعالانه به تكلیف شرعی و دینی خود عمل كرده‌اند.


فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینكه ناجا مسئولیت امنیتی كردن محیط انتخاباتی را به عهده دارد، تصریح كرد: مجموعه نیروی انتظامی مسئول تامین امنیت انتخابات را به عهده دارد و برای انجام این ماموریت خطیر از ماه‌ها قبل تدابیر امنیتی و ترافیكی لازم صورت گرفته است كه بحمدالله از آمادگی بیشتری نسبت به سنوات قبل برخوردار است.

وی ادامه داد: ما در مجموعه انتظامی بیش از ده‌هزار نفر نیرو را برای این امر در نظر گرفته‌ایم و بیش از 3 هزار نفر نیرو از سپاه برای تامین در برگزاری انتخابات به ما كمك می‌كنند.

سردار قائدرحمتی خاطرنشان كرد: در سطح استان 3 قرارگاه كه شامل یك قرارگاه در مركز، یك قرارگاه در شرق و یك قرار گاه در غرب و همچنین 36 نقطه ایست بازرسی در استان برای انجام این ماموریت و ایجاد آرامش برای مردم عزیز در نظر گرفته‌ایم.

فرمانده انتظامی گیلان بااشاره به اینكه هدف ما ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای شهروندان عزیز است، بیان كرد: در روز انتخابات برای سهولت مردم برخی محدوده‌های ترافیكی را در نقاط از سطح شهر ایجاد كرده‌ایم كه همكاری مردم را می‌طلبد و همچنین مردم بهتر است از ساعات اولیه پای صندوق‌های رای حاضر شوند و به ساعات انتهایی شب موكول نكنند و از مردم خوبمان تقاضا داریم كه هرگونه مورد مشكوك را با مامورین ما در میان بگذارند تا انتخابات در امنیت برگزار شود.

وی خطاب به كاندیدا با اشاره به این مطلب كه دو انتخابات ملی و محلی برای اولین بار بایكدیگر ادغام شده است و پایبندی بیشتر به قوانین و مقرارت را می‌طلبد، گفت: مردم به دنبال آرامشند و ما موظفیم به حقوق مردم و دیگران احترام بگذاریم و پس از برگزاری انتخابات هرگونه مسائل شادی باید مجوز داشته باشد زیرا ناهنجاری و ایجاد بی‌نظمی و اخلال در نظم جرم محسوب می‌شود و مورد برخورد قرار خواهد گرفت.

سردار قائدرحمتی افزود: 24 ساعت قبل از انتخابات هرگونه تبلیغ ممنوع است و اگر در این زمان هرگونه تبلیغی انجام شود برخورد خواهد شد و مسئولین ستادها و كاندیدا باید به این امر توجه كنند تا مشكلی پیش نیاید.

فرمانده انتظامی گیلان در پایان تاكید كرد: هدفمان این است تا بستری فراهم كنیم تا مردم شریف با آرامش و بدون دغدغه خاطر به این وظیفه دینی عمل كنند.تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392 | 11:50 ق.ظ | نویسنده : محمد رضایی | نظرات

.: Weblog Themes By mohammad :.

  • زیبا مد | سبزک | تبلیغات متنی